<<  Firma Profili >>

 

MAHMUT USTA;  Konya'da fason Cnc fason imalat ve Talaşlı fason imalat alanında faaliyet göstermektedir.

 

Kuruluşundan günümüze kadar geçen zaman içinde  pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa  başarıyla hizmet vermiştir.

 

5 Metrelik torna tezgahımızda, 1000 mm çapına kadar her türlü ürünü işlemekteyiz. CNC tezgahında, yine her türlü ürünün fason olarak imal etmekteyiz.

 

Firmamız;

 

Gıda Makinaları, Tarım Makinaları, iş makinaları,  sulama sistemleri, Hidrolik Silindir,  Pnomatik Silindir, Elektrik sistemleri, Havalandırma sistemleri, Isıtma sistemleri, Mobilya aksesuarları, matbaa makinaları, Fırın makinaları, Endüstriyel mutfak Makinaları, Metal işleme makinaları ve Vana ekipmanlarının parça ve yedek parçalarının fason imalatını yapmaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Misyonumuz ;

 

Modern üretim ve yönetim sistemlerini uygulayarak, müşteri ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak

Vizyonumuz ;

 

Hizmet verdiğimiz sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kaliteli hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.